Reklama zewnętrzna - Banery wielkoformatowe

Reklama zewnętrzna - Banery wielkoformatowe

Mieliśmy przyjemność wykonać 3 banery wielkoformatowe, każdy 3x6 m dla zaprzyjaźnionej firmy Flatiron.
Zlecenie dotyczyło zmian w projekcie już istniejącym i przygotowanie plików do druku. Firma Flatiron chce być jeszcze bardziej widoczna dla swoich klientów, dlatego zdecydowała się na realizację dużych banerów na elewacji budynku. Banery prezentują biurowe realizacje, które pokazują jak w nowoczesny sposób aranżować pracownicze przestrzenie. Według firmy , Biuro nie musi być nudne i pokazują to w doskonały sposób na swoich reklamach.

Tak duże zlecenie, każdy baner miał wielkość 3x6 metrów trzeba specjalistycznie przygotować do druku. W zależności od sposobu ekspozycji, zastosowanego systemu prezentacyjnego istnieją różne metody wykończenia drukowanych projektów.

W tym wypadku było to tunelowanie, które polega na druku na materiale, który jest odpowiednio większy. Dzięki temu tworzy się margines zadruku, który pozwala stworzyć coś w rodzaju tunelu przez który prowadzone są rury montażowe.
Wykonanie gwarantuje odpowiednie naciągnięcie całej płaszczyzny materiału i w ten sposób bezpieczeństwo ekspozycji. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale na dużych powierzchniach, elewacjach budynków w tym wypadku ściany siedziby firmy.

Poniżej przedstawiamy efekty współpracy:

REKLAMA-na-fb

REKLAMA-na-fb_2

baner_lewy-01

Jeśli jesteś zianteresowany realizacją podobnego zlecenia
napisz do nas lub zadzwoń:
biuro@mustostudio.pl
+48 503 677 087

Pomożemy w przygotowaniu plików i w kolejnych etapach realizacji zlecenia.

Jeśli interesuje Cię wykonanie innych form reklamy na przykład:

kliknij w zdjecie poniżej, a zobaczysz nasze realizacje:
[![60273621_2449958115060273621_2449958115044063_2702045882479542272_npl/banery-internetowe/)

Musto Studio Projektowe

Musto Studio Projektowe

Wrocław
Studio projektowe to nie tylko projektanci i graficy ale też programiści i spece od druku. Cenimy sobie: jakość, wiedze, detal, kreatywne podejście, nowe technologie