CRM- dostosowany do Twoich potrzeb

CRM- dostosowany do Twoich potrzeb

Posiadanie swojej fimowej strony internetowej w obecnych czasach stało się wymogiem.
Jeśli chcemy być widoczni dla naszych potencjalnych klientów, potrzebujemy zakupić tym celu domenę, hosting, miejsce na serwerze, założyć przypisaną do nazwy domeny strony skrzynkę pocztową. To wszystko zapewniamy w naszej ofercie realizacji: responsywnych stron www.

Posiadamy swojego korzystnego cenowo dostawcę domen, hostingu jak i portal z którego korzystamy przy wdrażaniu do działania skrzynek pocztowych przypisanych so konkretnych stron internetowych.

Z Waszej strony potrzebna jest tylko koncepcja nazwy strony, resztą zajmiemy się my.

Nasza firma zapewni:

  • zakup domeny,
  • zakup i ustawienie odpowiedniego hostingu,
  • ustawienie i zakup odpowiedniej ilośc miejsca na serwerze, dedykowanym dla waszej strony firmowej
  • dopasowanie wielkości- przepustowości skrzynki pocztowej.
    Wdrażamy nazwę i podpinamy adres mailowy do waszej strony internetowej. Profesjonalne adresy mailowe, korzystają z rozszerzenia takiego samego jak nazwa strony.
    Przykladowo Wasza strona będzie miała nazwę: www.tanieopony.pl, to adresy mailowe podpięte pod stronę www, będą miały rozszerzenie w zależności od potrzeb: kontakt@tanieopony.pl, biuro@tanieopony.pl, pomoc@tanieopony.pl
  • zapewniamy własny system CRM, dzięki którym w łatwy i szybki sposób po wdrożeniu strony internetowej możesz nią zarządzać.

System CRM

Nasze narzędzie CRM pozwala w łatwy i szybki sposób zarówno zmieniać wdrożoną stronę internetową jak i nią zarządzać. Jest to system do zarządzania treścią, która jako content na stronie odpowiada za wiele czynników , jednym z nich jest czynnik generowania sprzedaży produktów poprzez stronę www.

Nasz własny system CRM oparty jest na zbudowanym przez nas szablonie funkcjonowania i wyglądu strony internetowej, który dopasowuje się do Waszych potrzeb.
Nasz system cechuje się dużą szybkością ładowania, wdrażania nowych rozwiązań.
Jest wyposażony w inteligentny i przejrzysty interfejs, który gwarantuje, że zaprojektowane przez nas strony www spełniają wszystkie normy i wymogi UI i UX ( User Experience). Jest on na bieżąco optymalizowany i zmieniany pod kątem potrzeb naszych klientów jak i naszych programistów.

Nasze strony internetowe tworzymy za pomocą standardu WCAG, Standard Web Content Accessibillity Guideline, który zapewnia dostępność do twojej wdrożonej strony z każdego miejsca i na każdym urządzeniu dla wszystkich osób również tych posiadających pewny zakres niepełnosprawności.Standard zapewnia wyświetlanie się strony www bez jakichkolwiek strat funkcjonalności czy szybkości wyświetlania poszczególnych modułów strony. Budowanie stron według tego standardu nie wyklucza i nie dzieli swoich użytkowników zapewniając im wysoki komfort użytkowania.

Standard ten zapewnia lepsze pozycjonowanie stwojej strony, widoczność twojego portalu w wyszukiwarkach np. W Google, mediach społecznościowych.

Po co nam strona www ?:

Podstawowym powodem opłacalności posiadania strony internetowej w Polsce,która dodatkowo posiada kilka języków jest możliwość reklamowania swojej firmy i tym samym swoich usług i produktów, które wytwarza na szerszą skalę - globalną.

Reklama na stronie internetowej jest stosunko tania i nie wymaga dodatkowych kosztów. Raz dobrze wydane - zainwestowane pieniądze w dobrze zbudowaną stronę www zapewnią świetna reklame na długi czas.
Od nas samych bedzie zależało jak będziemy stroną www zarządzać i ilu nowych klientów przyciągnie do naszej firmy.
Przekonaj się i skontaktuj się z nami.
Przygotujemy Twoją firmową stronę www.