CMS- dostosowany do Twoich potrzeb

CMS- dostosowany do Twoich potrzeb

Posiadanie fimowej strony internetowej w obecnych czasach stało się wymogiem.
Jeśli chcemy być widoczni dla naszych potencjalnych klientów, potrzebujemy zakupić w tym celu domenę, hosting, miejsce na serwerze, założyć przypisaną do nazwy domeny skrzynkę pocztową.
To wszystko zapewniamy w naszej ofercie realizacji: responsywnych stron www.

Posiadamy korzystnego cenowo dostawcę Domen, gratisowy Hosting jak i portal z którego korzystamy przy wdrażaniu do działania skrzynek pocztowych przypisanych do konkretnych stron internetowych. Nie korzystaj z dużych portali, oferują początkow niskie ceny, które później bardzo szybko rosną a zakres usług się neistety nie powiększa.

Z Waszej strony potrzebna jest tylko decycja i wyznaczenie na spotkaniu kiedy projekt i strona mają być gotowe. Resztą zajmiemy się My.

Nasza firma zapewni:

  • zakup domeny,
  • zakup i ustawienie odpowiedniego hostingu,
  • ustawienie i zakup odpowiedniej ilośc miejsca na serwerze, dedykowanym dla waszej strony firmowej
  • dopasowanie wielkości- przepustowości skrzynki pocztowej.

Wdrażamy nazwę i podpinamy adres mailowy do waszej strony internetowej. Profesjonalne adresy mailowe, korzystają z rozszerzenia takiego samego jak nazwa strony. Jest to bardziej profesjonalnie i służy pozyskiwaniu nowych klientów.

Przykładowo Wasza strona będzie miała nazwę: www.tanieopony.pl, adresy mailowe podpięte pod stronę www, będą miały rozszerzenie w zależności od potrzeb: kontakt@tanieopony.pl, biuro@tanieopony.pl, pomoc@tanieopony.pl

  • zapewniamy własny system CMS, dzięki którym w łatwy i szybki sposób po wdrożeniu strony internetowej możesz nią zarządzać.

System CMS

Nasze narzędzie CMS pozwala w łatwy i szybki sposób zarówno zmieniać wdrożoną stronę internetową jak i nią zarządzać. Jest to system do zarządzania treścią/content'em, która odpowiada za za wiele czynników.
Jednym z nich jest czynnik generowania sprzedaży produktów poprzez stronę www i przede wszytskim kontakt z klientami.

Nasz własny system CMS oparty jest na zbudowanym przez nas szablonie funkcjonowania i wyglądu strony internetowej, który dopasowuje się do Waszych potrzeb.
Nasz system cechuje szybkie ładowanie stron www, skutecznie i natychmiastowe wdrażanie zmian czy nowych rozwiązań.
Jest wyposażony w inteligentny i przejrzysty interfejs, który gwarantuje, że zaprojektowane przez nas strony www spełniają wszystkie normy i wymogi UI i UX ( User Experience).
Jest on na bieżąco optymalizowany i zmieniany pod kątem potrzeb naszych klientów jak i naszych programistów.

Nasze strony internetowe tworzymy za pomocą standardu WCAG, Standard Web Content Accessibillity Guideline, który zapewnia dostępność do twojej wdrożonej strony z każdego miejsca i na każdym urządzeniu dla wszystkich osób również tych posiadających pewny zakres niepełnosprawności.Standard zapewnia wyświetlanie się strony www bez jakichkolwiek strat funkcjonalności czy szybkości wyświetlania poszczególnych modułów strony. Budowanie stron według tego standardu nie wyklucza i nie dzieli swoich użytkowników zapewniając im wysoki komfort użytkowania.

Standard ten zapewnia lepsze pozycjonowanie stwojej strony, widoczność twojego portalu w wyszukiwarkach np. W Google, mediach społecznościowych.

Po co nam strona www ?:

Podstawowym powodem opłacalności posiadania strony internetowej w Polsce,która dodatkowo posiada kilka języków jest możliwość reklamowania swojej firmy i tym samym swoich usług i produktów, które wytwarza na szerszą skalę.

Reklama na stronie internetowej jest stosunko tania i nie wymaga dodatkowych kosztów. Raz dobrze wydane - zainwestowane pieniądze w dobrze zbudowaną stronę www zapewnią świetną reklamę na długi czas.

Od nas samych bedzie zależało jak będziemy stroną www zarządzać i ilu nowych klientów przyciągnie do naszej firmy.
Przekonaj się i skontaktuj się z nami.
Przygotujemy Twoją firmową stronę www.