Realizacja - Park Wysoka - dla wrocławskiego dewelopera - Grupa Park

Realizacja - Park Wysoka - dla wrocławskiego dewelopera - Grupa Park

Mieliśmy przyjemność współpracować z wrocławską fimą budującą nową inwestycję na wrocławskiej mapie - Park Wysoka.

I tak po 3 miesiącach rozmów, które doprowadziły do 2 intensywnych miesięcy prac projektowych i później wdrożeniowych powstał nasz najnowszy Projekt.

Prace projektowe skupiły się na zaprojektowaniu Identyfikacji wizualnej dla całej inwestycji Park Wysoka i przygotowaniu i następnie wdrożeniu responsywnej strony internetowej.

Strona internetowa składa się z 8 podstron:

  • strona główna
  • Inwestycja
  • Lokalizacja
  • Oferta
  • Domy
  • Galeria wnętrz
  • Dziennik budowy
  • Kontakt

Strona posiada aktywne formularze za pomocą których można w szybki sposób skontatować się czy to mailowo czy telefonicznie z działem sprzedaży inwestycji.

Posiada aktywne pole wyboru usytuowane na mapie inwestycji z której potencjalny klient może wybrać interesujący go dom lub kliknąć i pobrać kartę domu w formie pdf-u.

Dodatkowo dodane są plany budynku w których znajdują się wszystkie rzuty domów ze wskazaniem na metraż na konkretnych piętrach.

Dzięki aktywnym statusom domów na mapie od razu zaznaczane jest który dom jest zarezerwowany a który wolny lub sprzedany.

Intuicyjny CMS  czyli system zarządzania treścią służy użytkownikowi czy administratorowi poprzez to, że w łatwy sposób możemy edytować informację na stronie czy to w zakresie contentu czy zmianie zdjęć.

Strona główna zawiera informację o samej Inwestycji, lokalizacji i zawiera obszerną galerię zdjęć osiedla widzianego z różnej perspektywy.

Dodatkowo strona główna zawiera część poświęconą twórcy całego konceptu osiedla. Architekt Krzysztof Mroziuk z wrocławskiej pracowni Mroziuk, który jest twórcą całej przestrzeni "Inspirujące ograniczenia" chciał dodać kilka słów o Idei z jaką tworzył cały projekt miejskiego osiedla przy Partynicach. Dołączony jest również szkic pokazujący koncepcję.

Na  podstronie Domy pokazujemy piękne i wyjatkowe wnętrza przygotowane przez architekta Grupy Park, który zatroszczył się aby pokazać detale i cudowne światło dominujące w przestrzeniach dziennych.

Efekty możesz zobaczyć klikając w link poniżej:

www.parkwysoka.pl

Galeria wnętrz zaprezentowana na wersji mobilnej.
Wygląd strony głównej parkwysoka.pl na tablecie w ułożeniu horyzontalnym.
Zdjęcie pokazuje jak działa nawigacja strony w wersji mobilnej.
Wiele osób korzysta z tabletu dlatego wszystkie funkcjonalności musza być tak zaprojektowane by bez problemu można je było oglądać zarówno w wersji poziomej jak i pionowej na urządzeniach przenośnych. Strona działa szybko zarówno na desktopie jak i na urządzeniach mobilnych.
Piekne wnętrza inwestycji zaprezntowane na podstronie - Wnętrza
Logo dla Inwestycji park Wysoka zostało zaprojektowane zarówno w wersji poziomej jak i pionowek. Tu widok na wersję pionową.
Pozioma wersja logo dla inwestycji Park Wysoka.

Dziękujemy za poświęcony czas.

Mamy nadzieję, że się Wam podobało

Zapraszamy do polubienia naszej strony jak i odwiedzania naszych social mediów i komentowania naszych prac.

musto