-TERMIN - odpowiednie planowanie zamówień

-TERMIN - odpowiednie planowanie zamówień

W naszej branży planowanie jest istotne.
Nasi klienci często są bardzo zajętymi ludźmi dlatego to od naszego planowania zamówień zależy powodzenie terminowego dostarczenia zleconych materiałów.

Trzeba jednak podkreślić, że zamówienie składane z terminem szybkiego wykonania, zaprojektowania i wydrukowania jest usługą droższą.

Dla ułatwienia dodam, że termin " na szybko" nie jest dla nas komfortowy i zazwyczaj źle się kończy.Traci klient i my również.
W takich sytuacjach "na szybko" zazwyczaj odpuszczamy i zapraszamy do naszej konkurencji. Dbamy o naszego klienta i chcemy żeby wszyscy czuli się dobrze i szanowali swój czas.

Podkreślamy, że terminy dostarczania zamówionych zleceń nie są do końca zależne od nas, ale od naszych kontrahentów.

Często zdarza się, że wybór nietypowych rozwiązań wymaga zamówienia materiału, który jest poza standardem drukarni, to równiez wydłuża termin dostawy.

To ważne, abyście wcześniej komunikowali się z nami, jakie rzeczy chcecie wykonać. Jesteśmy kreatywni, ale magicznych mocy jeszcze nie posiadamy.

Pamiętajcie - planowanie jest ważne także już teraz czekamy na wasze wiadomości, odpowiemy jakimi terminami dysponujemy i na kiedy zamówienia moga trafić w wasze ręce.

Musto Studio Projektowe

Musto Studio Projektowe

Wrocław
Studio projektowe to nie tylko projektanci i graficy ale też programiści i spece od druku. Cenimy sobie: jakość, wiedze, detal, kreatywne podejście, nowe technologie